Rejestracja na wizyty do dr Piotra Nogala

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że od jutra, tj. od 27.06.2014 r. uruchamiamy ponownie rejestrację pacjentów na wizyty u Dr Piotra Nogala, które będą miały miejsce w Poradni Okulistycznej Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie (woj. dolnośląskie) przy ul. Bema 5-6.

Rejestracja telefoniczna będzie możliwa pod numerem telefonu komórkowego: +48/ 792 944 200 w dni powszednie w godzinach: 9.00 – 12.00 .

Informujemy Państwa jednocześnie, że dokładamy wszelkich starań, by zarówno proces rejestracji na badanie, jak i same wizyty lekarskie przebiegały w jak największym komforcie dla Państwa. Prosimy jednak o wyrozumiałość w aspekcie oczekiwania na połączenie z asystentką rejestrującą jak i długości oczekiwania na sam termin wizyty.

Licząc na to, że podobnie jak do tej pory, uda nam się pomóc zdecydowanej większości pacjentów walczących z migreną pozostaję do Państwa dyspozycji i oczekuję na Państwa wizytę w naszej poradni.

Zachęcam też Państwa do regularnego odwiedzania naszej strony, na której w miarę możliwości pojawiać się będą artykuły i drobne publikacje, dotyczące migreny i innych zaburzeń neurologicznych oraz okulistycznych warunkowanych zaistnieniem mechanizmu migrenowego wg opisanego przeze mnie modelu. Znajomość tych zjawisk ułatwi walkę z migreną nawet tym z Państwa, z którymi nie będzie mi dane się spotkać osobiście, co dotyczy i lekarzy wchodzących na naszą stronę, z czego się bardzo cieszę.

Z poważaniem

Piotr Nogal

3 komentarze do “Rejestracja na wizyty do dr Piotra Nogala

 1. Dzień dobry.
  Mam pytanie o możność dokonania rejestracji. Ta telefoniczna nie funkcjonuje należycie – otrzymuję komunikat o dostępności usługi od pierwszego października, tymczasem mamy dzisiaj ten właśnie dzień, a nad rejestracją nie możemy przejść od aktu do możności 😉
  Pozdrawiam, Piotr Szereda z Wrocławia.

  1. Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, ze w związku z przerwą naukową zmuszeni jesteśmy przesunąć termin otwarcia rejestracji do Poradni Okulistycznej Piotra Nogala do dnia 20.10.2014r. Za niedogodności przepraszamy.

   Prosimy o pozostanie z nami w kontakcie i wpisanie się do newslettera co ułatwi nam poinformowanie Państwa o otwarciu rejestracji.

   Z poważaniem Piotr Nogal

 2. Uzbrajam się zatem w cierpliwość i – choć pogrążony w „bulu” – czekam…
  Dziękuję za odpowiedź, która, jak mniemam, nie tylko mnie pomogła wyjaśnić sytuację 🙂

Komentarze są wyłączone.